Zdraví máme pouze jedno, proto je na nás, jak s ním naložíme...


TITANIUM

DIAGNOSTIKA přístrojem OBERON - Titanium                                                                      Cena : 800 Kč  

 

TECHNOLOGIE TŘETÍHO TISÍCILETÍ PRO VAŠE ZDRAVÍ

 

 

 

Jedná se o Biorezonanční vyšetření – počítačová diagnostika 21. století – technologie, kterou mnoho odborníků považuje za nejvýkonnější a nejšetrnější diagnostickou metodu současnosti.

Diagnostický a harmonizační přístroj patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Je vhodný ke kontrole účinků jakékoliv léčby, jakýchkoliv léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, bylin. Ukazuje, co je v našem těle v nepořádku, dokáže upozornit na problémy, které v našem organismu teprve vznikají .

Vědci institutu Practical Psychophysics spojili různé alopatické směry a vypracovali metodu aktivní homeostatické kontroly. Diagnostická metoda je výjimečná tím, že dokáže v relativně krátkém čase prověřit celkový zdravotní stav, lokalizovat zánětlivá ložiska v jednotlivých orgánech, vyhodnotit povahu zánětu, objevit alergeny, viry, bakterie, atd. a posoudit stádium poškození buněk, tkání a jednotlivých orgánů.

Přístroj během vyšetření nevysílá do těla žádné záření, naopak snímá prostřednictvím hlavového laserového snímače informace z nestabilních magnetických polí mozku. Tyto signály jsou pak zesíleny a pomocí softwaru převedeny do počítače na obrazovku. Získaná data jsou poté v počítači vyhodnocována a porovnávána se vzorky uloženými v rozsáhlé databázi. Odchylky od normy pak ukazují současné nebo budoucí zdravotní obtíže.

Takto je možné zachytit stavy a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů a možno hodnotit biochemické složení tělních tekutin. Systém  který je postaven na spektrální analýze nestabilních magnetických polí mozku je světově pokrokovou informační technologií a v současném světě neexistuje nic srovnatelného.
Jste zváni na preventivní prohlídku zdravotního a energetického stavu vašeho organismu na unikátním přístroji Oberon – Titanium , který je určen především k prevenci a předcházení onemocnění pro ty, kteří se zajímají o svůj zdravotní stav a dbají o své zdraví.

Diagnostika přístrojem Oberon je tím správným krokem jak při řešení zdravotních problémů, tak i z hlediska prevence. Řešení zdravotních problémů pomocí přírodních prostředků vyžaduje od klienta trpělivost, pevnou vůli a konzultace s terapeutem. Takto lze výrazným způsobem posunout zdravotní stav směrem k uzdravení a harmonii.

Uvedená cena je za hodinové sezení.

Tato diagnostika nenahrazuje lékařskou péči a lékařská vyšetření, ale uplatňuje se v oblasti prevence zdraví .

 

 

 

Obr.Vyhodnocení stupnice bodů výsledku NLS - analýzy

1. Hladina laterální funkční aktivity
2. Hladina optimální regulace
3. Změna charakteristiky ve směru k vyšší hladině, stav zatížení regulačního systému
4. Asthenisace regulačních mechanizmů
5. Kompensující poruchy adapčního mechanismu
6. Dekompenzace adapčního mechanismu, rozsáhlé patologické stavy

Obr. Obrázky představují stav před a po ošetření